Konferencia prof. dr. Horváth Béla 75. születésnapja alkalmából

HB.pngA Soproni Egyetem Erdőmérnöki Karának Erdő- és Természeti Erőforrás-gazdálkodási Intézete és az Országos Erdészeti Egyesület Erdészeti Gépesítési Szakosztálya Prof. Dr. Horváth Béla 75. születésnapja alkalmából konferenciát szervez. A konferencia egyben az MTA Agrár- és Bioműszaki Tudományos Bizottságának ülése is.

A konferencia időpontja: 2024. május 8. 10 óra.

A konferencia helye:  Soproni Egyetem, Ligneum Látogatóközpont, Sopron, Bajcsy-Zsilinszky u. 4.

Tisztelettel kérem, hogy részvételi szándékát a major.tamas@uni-sopron.hu e-mail címen 2024. április 30-ig jelezze.

A konferencia programja:

9.30 Regisztráció
10.00

Köszöntők

• Dr. Tuba Katalin SOE Erdő- és Természeti Erőforrás-gazdálkodási Intézet mb. intézetigazgatója
  • Dr. Heil Bálint Erdőmérnöki Kar dékánja
  • Prof. Dr. Faragó Sándor rector emeritus, az MTA levelező tagja
  • Prof. Dr. Neményi Miklós professzor emeritus, az MTA rendes tagja
10.30

Prof. Dr. Horváth Béla a tiszteletbeli erdész (Dr. Major Tamás)

10.45

Prof. Dr. Horváth Béla a képzés- és oktatásszervező (Szakálosné dr. Mátyás Katalin)