Kari díjazottak az Erdészeti Lapok pályázatán

Az Országos Erdészeti Egyesület Erdészeti Lapok Szerkesztősége és Szerkesztőbizottsága a 2020. év sikerét követően, két év elteltével, a folyóirat első megjelenésének jubileumi 160. évében, 2022 elején is meghírdette a tágabban értelmezett erdészettudomány, az erdőgazdálkodási gyakorlat, illetve az erdőhöz köthető biológiai, ökológiai és műszaki tudományterületek fiatal szakembereinek művelői körében  kiírt szakcikk-pályázatát.

Kiemelt díjazottak

A cikkpályázatra előzetesen 49 pályázó regisztrált, a pályázati kiírásban részletezett 3 pályázati korkategóriában (középiskolás, felsőoktatásban tanuló, fiatal szakember).

Kiemelt díjazottak

• 2-es korcsoport
    • Kádár Tamás: A kocsánytalan tölgy kisfajok elkülönítése a Jakab-hegy térségében — okleveles erdőmérnök hallgató
  • 3-as korcsoport