2025 februárjában induló képzéseink

A jelentkezés csak elektronikus úton nyújtható be a felvi.hu e-felvételi oldalon 2024. október 15-től.

2025 februárjában csak a mesterképzési (MSc)  szakjaink indulnak. A magyar nyelvű mesterképzések csak levelező munkarendben folynak. A konzultációk idpontját a tanulmányi rend tartalmazza. A második konzultáció távoktatás formájában kerül megtartásra, akkor nem kell Sopronba utazni.

Az MSc szakokra való jelentkezés általános feltételei →.

Felvételi naptár

• A jelentkezés határideje: 2024. november 15. éjfél.
  • Kreditelismerési kérelmek postára adási határideje: 2024. december 1.
  • Kreditelismerési kérelem letöltése → a "KAPCSOLÓDÓ FÁJLOK" dobozból.
  • A kreditelismerési kérelmeket a Soproni Egyetem Erdőmérnöki Kar Dékáni Hivatala részére kell elküldeni:
    • 9400 Sopron
      Bajcsy-Zsilinszky út 4.
      A borítékon kérjük feltüntetni: Kreditelismerési kérelem
  • Motivációs elbeszélgetés a mesterképzési szakokra jelentkezettek részére : 2024. december 12., on-line felületen. A használt alkalmazásról és a beszélgetés pontos időpontjáról 2024. november 30. után értesítést küldünk.
  • A jelentkezők adatainak módosítása, sorrendmódosítás, felvételi pontszámításhoz szükséges dokumentumok feltöltési határideje: 2023. január 10.
  • Ponthatár megállapítása: 2025. január 23.
  • Hivatalos értesítések kiküldése: 2025. január 27-től.