Erdőmérnöki Kar az EDUCATIO-n

Educatio

Dübörgő zene, buli hangulat, csillogó tekintetek, lelkes információcserék és érdekes előadások jellemezték az idei EDUCATIO Szakkiállítást, a hazai felsőoktatás nagyszabású rendezvényét, amelyről természetesen a Soproni Egyetem sem maradhatott le!

A már messziről világító piros hátterű logó, és az egyenruhába öltözött diákok különleges atmoszférát kölcsönöztek a HF28-as standnak, ahol az érdeklődők egyetemünk hallgatóitól és diákjaitól szerezhettek első kézből információkat a meghirdetett képzésekről, a felvételi eljárásról, a kollégiumi elhelyezésről, a diákéletről és diákhagyományokról, valamint a tanulmányi és szociális ösztöndíjakról. A bátrabbak ezt követően próbára tehették botanikai tudásukat egy játékos foglalkozás keretében, ahol SopronFest diákbérleteket lehetett nyerni.

Csütörtökön és pénteken nagy számban érkeztek főként középiskolás érdeklődők egyetemi standunkhoz, míg a szombati nap inkább a családokat vonzotta.

Téged is szeretettel vár a Soproni Egyetem! Természetesen Veled!