KANADAI SOPRONI ALUMNI EMLÉKÉREM

 

A soproni Erdőmérnöki Főiskola volt hallgatói, akik az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc következtében a University of British Columbia keretében, Vancouverben, Kanadában fejezték be tanulmányaikat 1957–1961 között, közös elhatározással eredeti Alma Materük jövendő diákjai számára

 

KANADAI SOPRONI ALUMNI EMLÉKÉREM

 

néven kitüntetést alapítottak, amit évenként, 2016–2056 között az Erdőmérnöki Kar végzős évfolyama ítél oda azon társuknak, aki a legtöbbet tette a Selmeci Hagyományok ápolásáért.
Legyen ezen emlékérem a Selmecből fakadó összetartás szimbóluma!

 

SZAVAZÁS

Időpontja: 2018. május 7., hétfő, 14.00-16.00

Helyszíne: Erdőmérnöki Kar Dékáni Hivatal Hivatalvezetői szoba

Szavazatszedő és számláló bizottság: Binder Bálint, Komlódi Balázs, dr. Facskó Ferenc

Eredmény kihirdetése: Valétabálon, szalaglevétel után

Emlékérem átadása: Tanévzáró ünnepségen



Az adományozás szabályai, rendje

  • Emlékéremre és szavazásra jogosult az aktuális tanévben az Erdőmérnöki Karon valétáló és a selmeci hagyományok szerint megkeresztelt, graduális képzésben részt vevő hallgató.
  • Egy személy csak egyetlen alkalommal kaphatja meg az emlékérmet.
  • A névsort a Valéta Bizottság állítja össze.
  • A 2018. február 22-én érvényes névsor (választók és választhatók)
    1. Aczkov Szlávko
    2. Balogh Kristóf
    3. Balázs Balázs Gábor
    4. Bátai József
    5. Békési Evelin
    6. Bodor Ádám
    7. Bognár Ákos
    8. Csuma Kata Viola
    9. Deák István
    10. Drahanovszki Gábor
    11. Fellner Zoltán
    12. Fischer Ferenc
    13. Frankó Patrícia
    14. Gaál Sándor
    15. Gocsik Tamás
    16. Gombási Mónika
    17. Gőbölös Katalin
    18. Grédics László
    19. Hegede István
    20. Heim Márton
    21. Horváth Gábor
    22. Horváth Gergely
    23. Inzsöl Ákos
    24. Kincses László
    25. Kohl József
    26. Kondor Nikolett
    27. Koprivanacz Viktor
    28. Kovács Márk
    29. Madarász Enikő
    30. Medgyes Ádám József
    31. Meinczinger Gergő
    32. Nagypál Tamara
    33. Németh Bence
    34. Pintér Tamás
    35. Právics Máté
    36. Seres Petra
    37. Simon Márton
    38. Szász Bernát Atanáz
    39. Tima Gábor
    40. Tóth Márton
    41. Tóth Norbert
    42. Tóth Zoltán
    43. Török Tímea
    44. Virág Diána
    45. Vörös-Torma Szilvia
  • A névsorral kapcsolatos fellebbezést írásban (papíron vagy e-mailben), a Kar Dékáni Hivatalába kell benyújtani 2018. április 23-án 10.00-ig. A lista – a fellebbezések megvizsgálása után – lesz véglegesítve.
  • A listán lévő személyek szavazhatnak a listán lévő bármelyik személyre. 
  • Szavazatszedő és számláló bizottság (nem lehet tagja olyan személy, aki az Emlékéremre vagy szavazásra jogosult):
    • Dékáni Hivatal vezetője
    • Selmeci Társaság képviselője
    • Következő évi Valéta Bizottság képviselője
  • Szavazás időpontja: később kerül meghatározásra
  • Szavazás szabályai:
    • A szavazásnak érvényességi küszöbe nincs.
    • Rontott szavazólapot nem lehet cserélni.
    • A szavazólap akkor érvényes, ha azon egyetlen személy van megjelölve, és nem található rajta semmilyen javítás.
    • A díjra jelölés módja a név mellett, a megjelölt helyre tett „×” vagy „+”.
  • A szavazás végeztével a bizottság megállapítja a szavazás végeredményét, és arról jegyzőkönyvet és az eredményt kihirdető értesítést készít. (A bizottság tagjait titoktartási kötelezettség terheli az eredmény nyilvánosságra hozataláig.)
  • A jegyzőkönyvet és a hirdetményt a bizottság tagjai aláírásukkal hitelesítik, majd a hirdetményt borítékba zárják, melyet szintén hitelesítenek.
  • Az eredményt az Erdőmérnöki Kar dékánja szóban hirdeti ki a Valétabálon, a szalag levételét követően.
  • A szavazást követően a Dékáni Hivatal a díjazott nevét belegravíroztatja az emlékérembe.
  • A díj átadására ünnepélyes körülmények között, a Tanévzáró Nyilvános Kari Tanácsülésen kerül sor.