Kaán Károly Ökoklub on-line előadása március 15-én

A Soproni Egyetem Erdőmérnöki Karának hallgatói által szervezett Kaán Károly Ökoklub - az egyre hosszabbra nyúló távoktatási időszakra való tekintettel - úgy határozott, hogy jelen helyzetben az online térben tartják meg a szakmai előadásaikat. A szervezők a szakmához kapcsolódó legkülönbözőbb területek szakembereit kérik fel előadások tartására, melyeket bárki meghallgathat a világhálón keresztül.

Nagy érdeklődés övezte a március 1-jén megrendezett első előadást, melyet Kozma Botond, a Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság természetvédelmi őre tartott a különleges életmódot folytató szarvas álganéjtúró természetvédelmi vonatkozásairól. Az előadást nemcsak az egyetemünk hallgatói, de számos elismert szakember is nyomon követte, így különösen érdekes és hasznos volt az előadást követően kialakult szakmai diskurzus.

A második előadást Takács Péter fogja tartani március 15-én, hétfőn, 18.00 órakor a fenyvescinege őszi vonulásáról. Helyszín: https://meet.google.com/zbj-exhv-mkz