A 2014/15. tanévben kitüntetettek

1. Egyetem által kitüntetettek

Doctor Honoris Causa
  • Prof. emer. dr. Albert Levente, volt rektor-helyettes, volt dékán-helyettes, Kémiai Intézet volt igazgatója
Nyugat-magyarországi Egyetem Díszpolgára (posztumusz)
  • Dr. Heinrich Drimmel egykori osztrák oktatásügyi miniszter
Mestertanár
  • Vörös Ákos nyelvtanár, Idegen Nyelvi központ
Címzetes egyetemi docens
  • Bakon Gábor okleveles erdőmérnök, okleveles környezetvédelmi szakmérnök, Andreas Stihl Kft. ügyvezető igazgató
  • Csépányi Péter Albert okleveles erdőmérnök, a Pilisi Parkerdő Zrt. termelési és természetvédelmi főmérnök
  • Urbán Pál okleveles erdőmérnöknek, az Egererdő Zrt. erdőgazdálkodási vezérigazgató helyettes
Alma Mater Emlékérem
  • Silnicki Ádám József okleveles erdőmérnök
  • Takács András okleveles erdőmérnök
Rektori Dicséret
  • Bende Attila Tibor okleveles erdőmérnök hallgató
  • Szamosvári Erik természetvédelmi mérnök hallgató
Köztársasági Ösztöndíj
  • Bende Attila Tibor okleveles erdőmérnök hallgató
  • Czap Eszter okleveles környezetmérnök hallgató
  • Nagy Bálint okleveles erdőmérnök hallgató
  • Silnicki Ádám József okleveles erdőmérnök hallgató

2. Kar által kitüntetettek
 
Erdőmérnöki Karért Emlékérem
  • Zambó Péter erdőmérnök, Pilisi Parkerdő vezérigazgatója, Országos Erdészeti Egyesület Elnöke
Oktató a Hallgatókért
  • Dr. Jánoska Ferenc egyetemi docens, dékán-helyettes, Vadgazdálkodási és Gerinces Állattani Intézet
Dolgozó a Hallgatókért
  • Románné Roxer Valéria általános előadó, Dékáni Hivatal
Dékáni Dicséret
  • Horváth Gergely okleveles erdőmérnök hallgató
  • Horváth János okleveles erdőmérnök hallgató
  • Kiczkó Orsolya  okleveles erdőmérnök hallgató
  • Szentgyörgyi Zsófia  vadgazda mérnök
  • Tóth Kristóf okleveles erdőmérnök hallgató
Roller Kálmán Ösztöndíj
  • Gaál Ádám Dávid okleveles erdőmérnök hallgató
  • Nagy Bálint okleveles erdőmérnök hallgató
  • Takács András okleveles erdőmérnök hallgató
  • Tóth Bernadett okleveles erdőmérnök hallgató
  • Varga Anna Judit  okleveles erdőmérnök hallgató
Grátzer Miklós Ösztöndíj
  • Bende Attila Tibor okleveles erdőmérnök hallgató
  • Silnicki Ádám József  okleveles erdőmérnök hallgató
Mészáros Károly Díj
  • Csókás Balázs okleveles erdőmérnök, okleveles erdőpedagógiai szakmérnök, PhD hallgató
  • Czeller Márton Szilárd okleveles erdőmérnök
  • Kalácska Kitti  okleveles erdőmérnök
  • Mármarosi Etelka magyar nyelv és irodalom szakos tanár, erdőpedagógiai szakvezető
  • Vajai Dániel  okleveles erdőmérnök
Jankó Sándor Díj
  • Barton Iván  okleveles erdőmérnök
  • Csepregi János  okleveles erdőmérnök
  • Szinetár Márton Miklós  okleveles környezetmérnök

3. Állami, szakmai díjban részesültek
 
Magyar Érdemrend Középkeresztje
  • Prof. dr. Farargó Sándor intézetigazgató, Vadgazdálkodási és Gerinces Állattani Intézet
Szentgyörgyi Albert Díj
  • Prof. emer. dr. Albert Levente
Kaán Károly Emlékérem
  • Prof. dr. Horváth Béla nyug. intézetigazgató, Erdészeti-műszaki és Környezettechnikai Intézet
OEE Örökös Tag
  • Prof. dr. Gencsi László nyug. tanszékvezető, Növénytani Tanszék
Életfa Emlékplakett Arany Fokozata
  • Prof. dr. Gencsi László nyug. tanszékvezető, Növénytani Tanszék
Életfa Emlékplakett Bronz Fokozata
  • Prof. emer. dr. Kosztka Miklós nyug. intézetigazgató, Geomatikai, Erdőfeltárási és Vízgazdálkodási Intézet
Alföldi Erdőkért Emlékérem
  • Dr. Kovács Gábor egyetemi docens, Környezet- és Földtudományi Intézet
Pattantyús Ábrahám Géza Díj
  • Dr. Czupy Imre egyetemi docens, intézetigazgató, Erdészeti-műszaki és Környezettechnikai Intézet